Ponowne odwołanie finału Canal+ online IMP w Krośnie z powodu złego stanu nawierzchni

Ponowne odwołanie finału Canal+ online IMP w Krośnie z powodu złego stanu nawierzchni

Decyzja o anulowaniu 3. finału Canal+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski (IMP) w Krośnie zapadła oficjalnie. Zawodnicy i jury nie byli zadowoleni z jakości przygotowanej nawierzchni toru, co skutkowało postanowieniem o przesunięciu terminu zawodów. Nowe rozważanie o przeprowadzeniu turnieju ma miejsce nastąpić w najbliższy poniedziałek.

Problem związany ze stanem toru w Krośnie nie jest nowością. Większość osób przypomina sobie incydent podczas meczu pomiędzy Cellfast Wilkami a ebut.pl Stalą, kiedy zawody po rozpoczęciu zostały przedwcześnie zakończone po dziewięciu biegach. Ta sytuacja wywołała skandal, który doprowadził do nałożenia kar na osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy.

Po tryumfalnym dniu na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, zawodnicy przenieśli się do Krosna z nadzieją na udział w 3. finale Canal+ online IMP. Mieliśmy poznać medalistów tegorocznych mistrzostw Polski podczas tego wydarzenia na Podkarpaciu. Niemniej jednak, uczestnicy mieli poważne obawy co do stanu nawierzchni toru. Po konsultacjach z jury, decyzja o przełożeniu turnieju na kolejny termin, tj. poniedziałek o godzinie 19:00, została oficjalnie potwierdzona.