Kolejna porażka piłkarzy Karpat Krosno: Tym razem przegrana z Wiślanami Jaśkowice

Piłkarski zespół Karpat Krosno doznał kolejnej, piątej już z rzędu, klęski. Spotkanie, które odbyło się na ich rodzimym terenie dnia 16 września, nie ukazało pozytywów dla drużyny Krosna. Ich przeciwnikiem byli Wiślanie Jaśkowice, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 2:0.

Skład drużyny Karpat Krosno na ten mecz prezentował się następująco: w bramce stanął Denys Demianenko, który w 46 minucie został zmieniony przez Aleksandra Gazdę. W obronie wystąpili: Zakohi Franck Alain Djoulou (zastąpiony przez Jabę Phkhakadze w 46 minucie), Grzegorz Gawle i Martin Geci (zmieniony przez Dawida Króla w 78 minucie). W środku pola zobaczyliśmy Damiana Jędryasa, Alibę Antonio Lando (zastąpionego przez Marka Fundakowskiego w 46 minucie), Michała Perchela, Kamila Radulja i Michała Smolenia (zamienionego na Mateusza Lusiusza w 46 minucie). Atak prowadził Michał Stasz oraz Karol Wajs.

Wiślania Jaśkowice wystawili na to spotkanie następującą jedenastkę: bramki strzegł Krystian Bociek. Obrona składała się z Dawida Dynarka, Mateusza Krasuskiego (który został zmieniony przez Bartłomieja Gruszkowskiego w 72 minucie), Arkadiusza Leszczyńskiego oraz Arkadiusza Lewińskiego. Środkowy sektor boiska obsadzony był przez Grzegorza Marszalika, Nikodema Morawskiego oraz Błażeja Radwaneka (którego zastąpił Dominik Cholewa w 62 minucie). Napastnikami byli: Adrian Rakowski, Jakub Seweryn (zastąpiony przez Jędrzeja Strózika w 75 minucie) oraz Bartosz Tetych (zmieniony przez Michała Wiśniewskiego w 72 minucie).