Chcesz dołączyć do rowerowego wyzwania? Rywalizacja w ramach akcji VIVO! Krosno trwa do 29 sierpnia

Chcesz dołączyć do rowerowego wyzwania? Rywalizacja w ramach akcji VIVO! Krosno trwa do 29 sierpnia

Mieszkańcy Krosna mogą się przyłączyć do znakomitej akcji ,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”, polegającej na podjęciu się rowerowego wyzwania. Drugi etap akcji trwa do 29 sierpnia, co oznacza, że jest jeszcze czas na to, aby dołączyć do 280 pozostałych rowerzystów i zmierzyć się z dystansem.

,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno” jest akcją, której głównym celem jest zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, jazdy na rowerze, a także skuteczniejszego zadbania o swój stan zdrowia i kondycję. Organizatorem wyzwania rowerowego jest Centrum Handlowe z pomocą aplikacji Activy, która pomaga zdobywać punkty i walczyć o nagrody.

Wciąż można wziąć udział w wyzwaniu

Tegoroczna akcja trwa od 2 sierpnia, a organizatorzy dokonali podsumowania pierwszej części wyzwania. Łącznie do zabawy zgłosiło się 410 osób, z czego 280 rowerzystów w dalszym ciągu aktywnie przemierza kolejne kilometry na rowerze i zdobywa pynkty. W ciągu dwóch pierwszych tygodni akcji uczestnicy wykonali 3 606 aktywności, do dało łącznie przejechany dystans wynoszący prawie 49 tysięcy kilometrów.

Względem edycji z 2020 roku jest to zdecydowane wzrost. W analogicznym okresie podczas pierwszej edycji rowerowego wyzwania uczestnicy po pierwszym etapie wykonali 3 077 aktywności, natomiast łączny przejechany dystans wyniósł wówczas 46 031 kilometrów.

Dyrektor VIVO! Krosno Izabela Malecha przyznała, że takie wyniki świadczą o tym, że jazda na rowerze wśród mieszkańców Krosna i okolic jest bardzo popularną formą rekreacji, a ponadto dostrzegalna jest potrzeba podjęcia się sportowego wyzwania. Organizatorzy cieszą się z każdej osoby, która w ten sposób postanowiła dołączyć się do wyzwania.

Na czym polega wyzwanie VIVO! Krosno?

Mając na uwadze fakt, że akcja potrwa do 29 sierpnia, w dalszym ciągu wszyscy chętni mogą przyłączyć się do zabawy. Aby móc rywalizować w wyzwaniu, konieczne jest zarejestrowanie się w aplikacji Activy dostępnej na platformach Google Play i App Store. Zwycięzcy sportowej rywalizacji mogą liczyć na karty podarunkowe VIVO! o wartości 1000 złotych każda.

Wyzwanie polega na rywalizacji pomiędzy uczestnikami o każdej porze dnia i nocy. Rowerzyści otrzymują ustaloną liczbę punktów za każde przejechane 1500 metrów, które zostanie zapisane w aplikacji. W zamian za to można je wymienić na różne nagrody, takie jak smartwatche, vouchery do kina Helios, bilety do obiektów MOSiR Krosno czy karnety do klubu Xtreme Fitness Gym.

Szczegółowe informacje na temat sportowej rywalizacji dostępne są na stronie www.vivo-shopping.com.