Piłkarska Drużyna KS Wiązownica triumfuje nad Karpatami Krosno w 29. rundzie 3 ligi gr. IV!

Spotkanie KS Wiązownica z Karpatami Krosno było pełne emocji i równomiernie rozłożonej gry. Od pierwszego gwizdka drużyna gości zdecydowała się na agresywną strategię wysokiego pressingu, co wielokrotnie utrudniało grę zespołu prowadzonego przez Valeriya Sokolenko.

Wraz z upływem czasu, drużyna z Wiązownicy zaczęła jednak nabierać tempa, coraz częściej zagrażając bramce przeciwników. Ostatecznie, w minucie 41., po jednym z takich ataków, drużyna gospodarzy strzeliła gola. Autorem decydującego trafienia był Jakub Tabor.

Mimo prób doprowadzenia do remisu przed końcem pierwszej połowy, zawodnicy trenowani przez Waldemara Szafrana nie byli w stanie pokonać obrony rywali.

Po przerwie, gospodarze natychmiast ruszyli do ofensywy, pragnąc szybko powiększyć swoją przewagę i w pewnym sensie „ustalić” wynik spotkania. I to właśnie się wydarzyło! W minucie 51., Rafał Michalik strzelił drugiego gola, zwiększając przewagę swojej drużyny do 2-0.

W końcowych sekundach meczu doszło do sporej kontrowersji, kiedy sędzia odgwizdał przewinienie napastnika Karpat, Francka Djoulou, na jednym z obrońców gospodarzy, anulując zdobyty przez niego gol.

Ta sytuacja wywołała burzę protestów ze strony ławki rezerwowych Karpat. Trener Waldemar Szafran i kierownik drużyny, Łukasz Zych, zostali ukarani czerwonymi kartkami za niesportowe zachowanie.