Niezaplanowana rezygnacja drużyny OKS Markiewicza Krosno z rozgrywek klas okręgowych

Niezaplanowana rezygnacja drużyny OKS Markiewicza Krosno z rozgrywek klas okręgowych

Drużyna piłkarska OKS Markiewicza Krosno, stanowiąca część ligi okręgowej w Krośnie, zdecydowała o niespodziewanym wycofaniu się z nadchodzących rozgrywek. To kolejny klub z tej klasy, który postanowił przerwać swoją działalność.

W tym sezonie 2023/2024, drużynie OKS Markiewicza Krosno nie udało się uzupełnić składu do pełnej kadry dla krośnieńskiej klasy O. Przez czternaście lat obecności na piłkarskiej scenie Podkarpacia, ten klub stworzył wiele niezapomnianych momentów.

Na stronach społecznościowych klubu pojawia się komunikat, który informuje o przebiegu tych wydarzeń: „Naprawdę daliśmy z siebie wszystko, żeby nie doszło do tego punktu, ale niestety jako zarząd musimy przyznać, że ponieśliśmy porażkę, nie kompletując odpowiedniej kadry. Nie zamierzamy wnikliwie omawiać powodów takiego obrotu spraw. Chcielibyśmy skierować podziękowania do tych zawodników, którzy pozostali z nami do samego końca i nie odwrócili się od nas nawet w najtrudniejszym momencie. Walczyli z nami o przetrwanie naszego Klubu. Dziękujemy Wam, Panowie.”