Remonty w Klasie A1 Krosno. Stadiony będą nie do poznania!

Remonty w Klasie A1 Krosno. Stadiony będą nie do poznania!

Dobre wiadomości z Krosna – nowe inwestycje w poprawę infrastruktury sportowej w całej gminie. Prace nie ominą również sąsiednich gmin. Jedno jest pewne – w regionie będzie coraz więcej świetnie przygotowanych boisk do treningów tych młodszych i starszych uczniów!

Prace związane z inwestycjami w obiekty sportowe w regionie nie byłaby możliwa, gdyby nie dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Inwestycja nosi nazwę „Poprawa infrastruktury w gminie” i jest rozłożona w czasie. Prace będą polegały nie tylko na polepszeniu estetyki i bezpieczeństwa obiektów, ale i zabezpieczenie użytkowników stadionów.

Modernizacją będzie związana również z dostosowaniem obiektów na potrzeby osób niepełnosprawnych. Fundusze będą również przeznaczone na modernizację boiska trawiastego a także remont zaplecza szatniowo- sanitarnego z wymianą pokrycia dachowego. Zaplanowano również remont trybuny a także zamontowanie instalacji fotowoltaicznej na obiektach sportowych przy szkołach w regionie.