Zaplecze kompleksu sportowego w Odrzykoniu: umowa na modernizację budynku podpisana

Zaplecze kompleksu sportowego w Odrzykoniu: umowa na modernizację budynku podpisana

Na stadionie sportowym znajdującym się w miejscowości Odrzykoń, doszło do podpisania umowy, której stronami byli Sławomir Stefański, Wójt Gminy Wojaszówka oraz Daniel Klara, będący reprezentantem firmy KK-BUD. Przedmiotem zawartej umowy jest realizacja projektu pn. „Modernizacja budynku zaplecza przy kompleksie sportowym w Odrzykoniu”.

Projekt ten zakłada przeprowadzenie szeregu prac remontowych i modernizacyjnych. Wśród nich znajduje się wykonanie oświetlenia dla boiska trawiastego przeznaczonego do gry w piłkę nożną, jak również oświetlenia dla boiska wielofunkcyjnego. Innym punktem umowy jest rozbiórka aktualnie istniejącego zadaszenia.

Planowane są również prace związane z nadbudową piętra budynku oraz wykonaniem nowej konstrukcji dachowej i pokrycia. Prace obejmą także wykończenie pomieszczeń znajdujących się na piętrze obiektu oraz remont szatni i sanitariatów na parterze budynku.

Prace modernizacyjne nie ominą aspektów związanych z efektywnością energetyczną. Zostanie wykonane docieplenie budynku oraz nowa instalacja elektryczna, kanalizacyjna, wodociągowa i centralnego ogrzewania. Ponadto, planowana jest realizacja nowej kotłowni z ekologicznym kotłem na pelet oraz instalacji solarnych.