Zaatakował przechodniów w Krośnie: młody człowiek z nożem w ręku zatrzymany przez policję

Zaatakował przechodniów w Krośnie: młody człowiek z nożem w ręku zatrzymany przez policję

Niezapowiedziany akt agresji zaskoczył mieszkańców Krosna, kiedy 23-letni mężczyzna, uzbrojony w nóż, zaczął grozić ludziom przypadkowo napotkanym na ulicy Czajkowskiego. W momencie, gdy zorientował się, że na miejsce interwencji przybyli funkcjonariusze policji, zdecydował się na desperacką ucieczkę.

Scena rozgrywała się w piątkowe popołudnie, kiedy to mężczyzna, dysponujący agresywnym zachowaniem, jakby bez celu krążył po ulicy Czajkowskiego w Krośnie. Przechodniów, którzy znaleźli się na jego drodze, zaczepiał i zastraszał nożem, który trzymał swoim niebezpiecznym uściskiem.

Otrzymawszy zgłoszenie o sytuacji stwarzającej realne zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przechodzących ulicą Czajkowskiego, funkcjonariusze miejscowej komendy miejskiej natychmiast zareagowali. Po dotarciu na miejsce interwencji ujrzeli osobę pasującą do opisu podejrzanego. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna dostrzegł radiowóz i natychmiast rozpoczął ucieczkę.

Dzięki wysiłkom mundurowych, 23-letni agresor został jednak szybko doścignięty i następnie przetransportowany do aresztu. Obecnie policja apeluje do wszystkich osób, które mogły paść ofiarą tego mężczyzny, o zgłoszenie się na komendę.