Uruchomienie nowych kursów przez Miejską Komunikację Samochodową w Krośnie

Uruchomienie nowych kursów przez Miejską Komunikację Samochodową w Krośnie

Miejska Komunikacja Samochodowa działająca na terenie Krosna przekazała informacje o wprowadzeniu nowych kursów. Decyzja ta zacznie obowiązywać od środy, 15 maja. Nowo utworzone trasy będą dostępne dla pasażerów od poniedziałku do piątku, operując tylko w dni robocze.

Kurs linii numer 11 odjedzie o godzinie 06:16 i przebiegać będzie przez następujące ulice i miejscowości: Wojska Polskiego-Rondo, Bohaterów Westerplatte, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Niepodległości oraz Korczyńską, kończąc trasę na Szpitalu Wojewódzkim.

Kolejnym uruchomionym kursem jest linia numer 1, która rozpocznie swoją trasę o godzinie 16:26. Pasażerowie będą podróżować trasą z Korczyny Rynku do Dworca Autobusowego poprzez takie punkty jak: Szpital Wojewódzki, ulica Korczyńska, plac Monte Cassino, ulica Legionów oraz Lewakowskiego.

Ostatnią z nowych tras będzie kurs linii numer 2, który wyruszy o godzinie 17:01. Trasa tego kursu obejmie miejsca takie jak: Dworzec Autobusowy, ulica Krakowska, Podwale, Grodzka, Wojska Polskiego-Rondo, Sikorskiego i Wieniawskiego.