Tragiczny wypadek na schodach – 12-letni rowerzysta w szpitalu

Tragiczny wypadek na schodach – 12-letni rowerzysta w szpitalu

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w piątkowe popołudnie 22 września na schodach łączących ulicę Staszica z ulicą Bursaki. Około godziny 15:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o tragicznym incydencie, który dotyczył młodego rowerzysty.

Zgłoszenie o wypadku zaskoczyło strażaków SPPR Krosno i funkcjonariuszy WRD KMP Krosno, którzy natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Z powodu poważnych obrażeń, chłopiec wymagał natychmiastowej interwencji medycznej i szybkiego przewiezienia do najbliższego szpitala.

Podkomisarz Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, informuje o szczegółach tego tragicznego incydentu. Na podstawie pierwszych ustaleń, 12-letni chłopiec jadący na rowerze próbował zjechać po schodach, co skończyło się upadkiem i poważnym urazem głowy. Mimo natychmiastowej pomocy medycznej, stan nastolatka jest poważny i potrzebował on dalszej hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia pracował również technik kryminalistyki, który pomaga w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności wypadku. Szczegółowe informacje na ten temat będą udostępnione po zakończeniu śledztwa.