Przez niebezpieczne zachowanie na drodze młody człowiek trafił do szpitala

Przez niebezpieczne zachowanie na drodze młody człowiek trafił do szpitala

Zdarzył się incydent drogowy, w którym pewien młody mężczyzna, z niewłaściwym brakiem szacunku dla zasad ruchu drogowego, został uderzony przez prywatny pojazd podczas niebezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, gdy sygnalizacja świetlna dla pieszych wyświetlała czerwone światło.

Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce dzisiaj, 4 maja, około godziny 21:40. Scena tego nieszczęśliwego zdarzenia była problematyczna i często ruchliwa – skrzyżowanie ulicy Lwowskiej z ulicą Podkarpacką oraz Bieszczadzką.

Mężczyzna, lekceważący przepisy o bezpieczeństwie drogowym, wtargnął na pasy dla pieszych pomimo czerwonego światła. Niestety, jego nieodpowiedzialne działania spowodowały, że znalazł się na drodze samochodu poruszającego się wzdłuż ulicy Podkarpackiej. Kierujący pojazdem podjął natychmiastową próbę uniknięcia kolizji poprzez energiczne skręcenie kierownicą.

W wyniku tego potrącenia, mężczyzna doznał urazów ciała. Szybko został przetransportowany do najbliższego szpitala w celu otrzymania niezbędnej pomocy medycznej. Dodatkowo, jego nieodpowiedzialne i ryzykowne zachowanie zostało surowo ukarane za pomocą wysokiego mandatu karnego.