Pełen adrenaliny pościg za 28-latkiem bez prawa jazdy w Krośnie

Pełen adrenaliny pościg za 28-latkiem bez prawa jazdy w Krośnie

Podczas wieczornych godzin piątku (20.10), ulicami Krosna toczył się dramatyczny pościg. Do akcji wezwani zostali funkcjonariusze miejscowej policji, których zadaniem było zatrzymanie kierowcy fiata, niezważającego na sygnały do zatrzymania. Wywołało to niebezpieczną sytuację na drogach miejskich. Za kierownicą samochodu siedział 28-letni mężczyzna, który był trzeźwy. Jego motywacją do ucieczki okazało się brak prawa jazdy.

Scena rozegrała się około 22:00 na ulicy Pużaka. Wówczas to policjanci podjęli decyzję o przeprowadzeniu kontroli drogowej kierującego fiatem. Jednakże mężczyzna przejechał obok nich, ignorując świetlne i dźwiękowe sygnały do zatrzymania. Zignorował również bariery zabezpieczające remontowany most na ulicy Paderewskiego, przez który się przemieszczał.

Kilka chwil później, fiata można było zobaczyć wjeżdżającego na chodnik, gdzie kontynuował swój brawurowy rajd w stronę ulicy Grodzkiej. Kierowca 28-letni mężczyzna wymijał w szybkim tempie inne pojazdy na drodze, zmuszając ich kierowców do nagłego hamowania lub zjeżdżania na chodnik.