Giełda płyt winylowych, CD i kaset

Giełda płyt winylowych, CD i kaset

Stare płyty winylowe, płyty CD czy kasety magnetofonowe to echo wydarzeń i kultury sprzed kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Wśród nas z pewnością znajdzie się wielu fanów tego rodzaju rozrywki. Trzeba zresztą przyznać, że muzyka odsłuchiwana z winyli tworzy niesamowity nastrój, którego nie da się uzyskać słuchając muzyki z głośników. I chyba właśnie to jest głównym powodem dla którego tak wiele osób z sentymentem wspomina tamte czasy. Jednak fakt, że dzisiaj mamy do dyspozycji bardziej zaawansowane technologie nie oznacza, że nie możemy zdobyć wspomnianych nośników oraz posłuchać z nich muzyki. Jedną ze sposobności jest giełda płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych, która odbędzie się niebawem w Krośnie.

Giełda w galerii VIVO!

Wspomniana wyżej giełda płyt oraz kaset odbędzie się w dniach 28-29 stycznia tego roku na Placu Centralnym galerii VIVO! Poprzednie edycje tego wydarzenia pokazały, że wielu z nas interesuje się tego rodzaju muzyką, a więc organizowanie podobnych wydarzeń ma duży sens. Stare płyty winylowe, CD oraz kasety magnetofonowe będzie można nabyć w godzinach otwarcia galerii, a więc od 9.00 do 21.00. Poza zakupem wspomnianych nośników, będzie można je też sprzedać, jest to więc dobra okazja dla osób, które robią porządki w swoim domu i chcą pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, w tym wypadku płyt lub kaset.

Jaką muzykę znajdziemy na giełdzie

Według informacji umieszczonych na stronie galerii na giełdzie znajdziemy prawdziwe perełki muzyki z ubiegłego wieku. Wśród nich takich artystów i legendy muzyki jak między innymi znane na całym świecie przeboje Jimiego Hendrixa, a także utwory zespołu Queen i Boba Dylana. Nie zabraknie również czegoś dla fanów muzyki jazzowej, gdyż na giełdzie pojawi się płyta z muzyką Keitha Jarretta. Ponadto znajdziemy tam również polską klasykę muzyczną w wykonaniu Czesława Niemena. Na pewno spotkamy się również z innymi wykonawcami. W tle będzie towarzyszyć nam nastrojowa muzyka dopasowana so klimatu całej imprezy.